+90 212 421 21 05

Avcılar Yazıcı Servisi

 

FOTOKOPİ VE YAZICI TEKNİK SERVİSİNDE

My Servis Bilişim,2000 yılında özel bir şirket olarak kuruldu ve maliyetlerin düşürülmesi ve belgelerinizin güvenliği gibi ihtiyaçlarınız için kalite ve genel müdahaleye odaklandı. Şirketimiz müşterilerle ve elbette koruyucu bakım ve servisle sürdürülebilir ve uzun vadeli ilişkilere inanmaktadır. 

My Servis Bilişim çeşitli markalardan gelen ürünlerin servis, satış ve kiralama işlemleriyle ilgilenir. Satış programımızda her türlü dijital fotokopi makinesi, çok işlevli cihazlar (renkli ve siyah beyaz), yazıcılar, çiziciler, tarayıcılar, bunları yönetmek için arşivleme yazılımı için belge tarayıcılar (uniFlow, e-Bakım) ve ayrıca yedek parçalar bulunmaktadır.

My Servis Bilişime servis için gelen cihazlar yüksek eğitimli personel tarafından sağlanır, bir Servis olarak genel bakım cihazlarını aldığımız bir yazılım çözümü ile teknik destek sağlanır. 

Ekipman teslimi için teknik merkez, sistem entegrasyonu, teknik hizmetler, kullanıcılara yardımcı olmak için teknik destek. My Servis Bilişim, müşterilerine yazıcının ömrünü ve işlevselliğini arttırmak için proaktif olarak kontrol etmelerini veya servis vermelerini önerir. Teknisyen ekibimiz olay anında çok hızlı, kaliteli ve sorunlarınızı çözmek için için minimum masraf ile teklif verirler. Tüm kullanıcılar için garanti ve garanti sonrası süre boyunca destek hizmetleri kapsamında orjinal yedek parçaları sağlar ve sarf malzemeleri, ekipmanın daha uzun bir süre boyunca düzgün çalışması için özellikle önemlidir.

Hedefimiz ve vizyonumuz, öncü şirketlerden biri olmak, hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek ve memnun müşteri sayısını arttırmaktır.

 

Yapılandırma ve Bakım

Servisimiz, baskı cihazının her zaman optimum düzeyde tutarlı servis kalitesi sunmasını sağlar.

Ayrıca, kurarak ve yapılandırarak, baskı, belge saklama, güvenlik ve diğer müşteri gereksinimlerine yönelik tüm organizasyon gereksinimlerinin tam olarak karşılanmasını sağlıyoruz.

Yüksek kaliteli önleyici bakım, BT ortamındaki ekipman arızası ve kritik arızayı en aza indirir

 

Üste Git

    BiKartuş